Tu jesteś:
W wakacje też możesz przyjść pogadać do KAS!

W wakacje też możesz przyjść pogadać do KAS!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Stowarzyszenie KAS

Słoneczna, pogodna aura, więcej czasu dla siebie, szkolna presja i obowiązki „odstawione” na półkę – to powody, które mogą mieć pozytywny wpływ na dobrostan psychiczny dzieci i młodzieży. Mogą, ale niestety – nie muszą, bo depresja i emocje pracują non-stop i nie robią sobie wakacyjnego odpoczynku. Dlatego przypominamy – Punkt Informacyjno – Edukacyjny dla dzieci i młodzieży w Radomiu, funkcjonuje także w wakacje! Jeśli jesteś nastolatkiem, nie radzisz sobie z emocjami i chcesz o tym porozmawiać – daj nam wcześniej znać i przyjdź do KAS! Przyjdź pogadać!

Punkt Informacyjno – Edukacyjny, który mieści się przy ul. Kilińskiego 21/20 w Radomiu to miejsce, do którego młody człowiek może po prostu … przyjść i pogadać. Czeka tu na niego zespół wolontariuszy i specjalistów, który jest gotowy do tego, by poświęcić uwagę, wysłuchać i w razie potrzeby rzucić nowe światło na problemy z którymi się zmaga młody
człowiek.
Rozmowa to znacznie lepsza alternatywa, niż mierzenie się ze swoimi problemami i emocjami w samotności – przekonuje Konrad Budzyński, koordynator zespołu wolontariuszy ze Stowarzyszenia KAS Kombinat Aktywności Społecznej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wakacje, problemy emocjonalne dzieci i młodzieży nie znikają, dlatego nasz zespół wolontariuszy i psychologów, świadczy także pomoc w okresie ferii letnich. Osoby zainteresowane prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 729 766 782 lub mailowy psychologiczneinfo@stowarzyszeniekas.pl – zachęca Agnieszka Bulska, Prezeska Stowarzyszenia KAS Kombinat Aktywności Społecznej.

Projekt pn: “Punkt Informacyjno-Edukacyjny uzyskaj właściwa informację” jest sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw
Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

312988284_679174130500294_7605117304388613566_n-1